Реклама

Нотаріус без вихідних

7 июня 2019 в 09:25 (до 09.07.2019) 34647 Киев и область

100

  • Нотаріус без вихідних
Информация

Іноді виникає ситуація при якій незважаючи на вихідний чи святковий день ми потребуємо кваліфікованої правової допомоги нотаріуса. При цьому, необхідність вчинення нотаріальної дії саме в цей день може виявитися вирішальною. 

https://notarius-oboloni.kiev.ua/

 

Час роботи приватного нотаріуса у нотаріальній конторі: Понеділок - п'ятниця: з 9.00 - 20.00 Субота - Неділя: з 10.00 -17.00 Без перерви на обід.

                                   Нотаріальна контора знаходиться прямо біля станції метро «ОБОЛОНЬ» за адресою:

04212, місто Київ, вулиця Маршала Малиновського, будинок 15/3 (окремий вхід з боку дороги, навпроти ТЦ «МЕТРОПОЛІС»).  Також гнучкий графік нашої роботи допоможе тим, для кого оформлення необхідних документів та посвідчення договорів у будні дні становить великі труднощі у зв'язку з необхідністю виділення кількох годин у своєму щільному робочому графіку  Нотаріуси нашої нотаріальної контори готові надати Вам весь спектр нотаріальних послуг, передбачений законодавством про нотаріат. При цьому, враховуючи те, що в нашій нотаріальній конторі здійснюють прийом 3 кваліфікованих нотаріуса, жодне з Ваших звернень не залишиться поза увагою.

Похожие объявления
Комментарии
Комментариев к записи нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий

Ваше имя
Ваш e-mail
Защита от роботов:
объявлений
75
рубрик
120
регионов
магазинов